Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Anonimowość, Profesjonalizm, Bezpieczeństwo

 
I. Bezpieczeństwo płatności:

Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.
 
1. Komunikacja
Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania informacji wymienianych między platformą/sklepem a klientem (SSL).

2. Fraudy
Sprzedaż usług z wykorzystaniem zapłaty kartą kredytową/płatniczą jest obarczona wysokim ryzykiem. Wynika to m.in. z anonimowości kupującego oraz chęcią szybkiej realizacji zamówienia (brak czasu na dokładną weryfikację). Firma PayU S.A. jako operator serwisów PayGSM i PayU (Płatności Allegro) zdobyła wiele doświadczeń w tym zakresie. Posiadana przez nas wiedza pozwoliła obniżyć wskaźnik podejrzanych transakcji z 40% do 0,2%. Pozwoliło to zaoferować klientom systemu Platnosci.pl unikalną funkcjonalność, jaka jest przejęcie odpowiedzialności za chargebacki (potrącenia z tytułu transakcji oszukańczych przeprowadzanych z wykorzystaniem kart kredytowych/płatniczych).

3. Sekcja Bezpieczeństwa

Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

4. 3D-Secure
3D-Secure to nowa technologia podnosząca poziom bezpieczeństwa przy transakcjach internetowych poprzez jednoznaczną identyfikację posiadacza karty za pomocą specjalnego hasła, którą wdrażają wystawcy kart. Na stronach banku następuje identyfikacja klienta poprzez wprowadzenie wcześniej wyznaczonych danych identyfikacyjnych i haseł. Jeśli wystawca potwierdzi tożsamość posiadacza karty to cała dalsza autoryzacja następuje w taki sam sposób jakby 3-D Secure nie został zastosowany. Transakcja trafia do centrum rozliczeniowego celem autoryzacji. Pomyślna autoryzacja kończy uwieńczoną sukcesem transakcję. 

źródło: www.payu.pl
 

II. Bezpieczeństwo informacji oraz danych osobowych:

W ramach obowiązujących przepisów prawa a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych klientów naszego serwisu, Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA podjęła współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów Kancelarii Radcy Prawnego mec. Bronisława Nowosielskiego świadczącą od dziesiątków lat usługi pomocy prawnej dla przedsiębiorców.
 
Mając na uwadze wysoki poziom zabezpieczeń informacji jakich udziela klient podczas kontaktu z psychologiem oraz bezpieczeństwo danych osobowych Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dane osobowe udostępnione przez klientów naszego serwisu nie podlegają jakiemukolwiek wglądowi osób lub podmiotów z zewnątrz.

Baza danych w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA jest tworzona, chroniona oraz zabezpieczana zgodnie z wymogami, które są ściśle określone w prawnych przepisach dotyczących danych osobowych.
 
Należy zaznaczyć, iż wszystkie formy kontaktu z psychologiem dostępne w Internetowej Poradni Psychologicznej tj. pisemna korespondencja, czat internetowy, rozmowa internetowa lub wideo rozmowa objęte są tajemnicą zawodową. Wszelkie udostępnianych informacje oraz dane posiadają status treści poufnych. Dostęp do nich posiada tylko psycholog i klient. Zapewniamy, że treści informacyjne udostępnione w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA nie będą nigdzie publikowane (w całości oraz we fragmentach), przekazywane oraz wykorzystywane w jakiejkolwiek innej formie.
 
W Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA wszystkie formy komunikacji z psychologiem są dostępne tylko w postaci nowoczesnego i profesjonalnego systemu wiadomości, bez wykorzystania tradycyjnej poczty elektronicznej. Rozmowa z psychologiem prowadzona jest przy wykorzystaniu unikalnego, niezawodnego narzędzia do zaawansowanej komunikacji, który jest oparty na sprawdzonej na rynkach zachodnich technologii, zapewniającej najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz poufności przesyłanych informacji. Nowatorski komunikator jest zabezpieczany systemem haseł generowanych automatycznie dla każdego spotkania. Zintegrowany system komunikacji jaki oferujemy w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA jest rozwiązaniem o wysokiej funkcjonalności tworzonej specjalnie z myślą o naszych klientach.
 

III. Bezpieczny oraz komfortowy system komunikacji

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA współpracuje z firmą VidCom.pl działającą w sferze nowoczesnych technologii internetowych. System zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poufność przesyłanych informacji, co jest szczególnie istotne w prowadzeniu rozmów objętych tajemnicą zawodową.
 
Współpracujemy z platformą VidCom.pl z uwagi na prestiż zastosowania nowoczesnej formy komunikacji dzięki której firma zyskała opinię pioniera oraz innowatora. Komunikacja audio/wideo/czat pozwala na prowadzenie płynnego dialogu oraz transmisję wideo w czasie rzeczywistym. Rozwiązania technologiczne w systemie VidCom.pl są niezrównane pod względem jasności, wygody i kosztów.
VidCom.pl pozwala użytkownikom na przesyłanie i odbiór obrazu wideo, dźwięku oraz transmisję dowolnego obrazu wideo/audio pomiędzy dowolnymi użytkownikami w dowolnym miejscu na świecie przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz poufności informacji udostępnianych podczas procesu komunikacji.
 
Komunikacja przez większość znanych zapór ogniowych

Szyfrowanie komunikacji tekstowej 128 bitowym kluczem (transmisja przesyłanego tekstu szyfrowana jest silnym, 128 bitowym kluczem. Nawet w przypadku jej przechwycenia, włamywacz zobaczy jedynie zakodowany tekst). Dwupoziomowe zabezpieczenie dostępu dla osób niepowołanych (dostęp do systemu zabezpieczony jest poprzez konieczność podania unikalnego identyfikatora oraz hasła)

To atuty, którymi nie może pochwalić się żaden "amatorski" system komunikacji.
 
Dodatkowo, konta oraz nazwy użytkowników w systemie mają charakter poufny i nie są udostępniane na zewnątrz danej grupy kontaktów. Użytkownik sam decyduje komu i w jakim zakresie udostępnić dane swojego konta. System VidCom.pl zapewnia wysokie bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji jednocześnie wykorzystując wyjątkową, opatentowaną technologię. Zapewnia najlepszą możliwą do uzyskania jakość wideo, niezależnie od przepustowości połączenia internetowego, działając z dowolnym typem zapory ogniowej.
 
Zastosowana w systemie technologia Any-Firewall zapewnia spójną współpracę działania aplikacji w dowolnej konfiguracji ze znanymi na rynku rozwiązaniami Firewall i modemami. VidCom.pl nie występuje na "czarnych listach" blokowanych aplikacji.
 
Polska wersja językowa

System dostępny jest w polskiej wersji językowej, dzięki czemu użytkownik porusza się po nim swobodnie, szybko i bez bariery, którą może stanowić nieznajomość języków obcych.

źródło:
www.vidcom.pl