Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Polityka prywatności

  1. Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu będziesz musiał sie zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email oraz hasło jakiego będziesz używał na naszej witrynie.
  2. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ani nie udostępniamy danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
  3. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz skontaktować się z psychologiem.
  4. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
  5. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  6. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
  7. Jeżeli dokonałeś transakcji rezerwacji spotkania z psychologiem, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji.
  8. Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Dane, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu.
  9. W sytuacji wysłania do nas oświadczenia opiekuna osoby nie posiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych, dane opiekuna nie są udostępniane żadnym innym podmiotom.

Firma zbierająca dane:

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA
Beata Gotkowska-Białko
ul. Gorkiego 15
43-300 Bielsko-Biała

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego.