Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto
Jesteś tutaj: Strona główna » Bebia

Bebia

Powiększ zdjęcie

Wizyty w gabinecie stacjonarnym PSYCHEINTIMA w Bielsku-Białej (ul. Rynek 3/3)
można umawiać pod numerem 792 223 692.


mgr Beata Gotkowska–Białko


Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Neuropsychologia w 2007 roku.

Ukończyła z olbrzymią satysfakcją studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS).

W kontakcie z każdą osobą przystępna, namacalna i umiejętnie skracająca dystans w zależności od potrzeb swojego rozmówcy. Klientom Internetowej Poradni Psychologicznej Bebia oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu wszystkich możliwości jakie dostarczają, wysoko rozwinięte, nowoczesne technologie.

Nasza poradnia, w której od wielu lat Beata się realizuje, stanowi wirtualny gabinet, w którym odbywają się realne spotkania specjalisty psychologa oraz osób, które pragną uzyskać wsparcie i pomoc psychologiczną. Obecnie poradnictwo internetowe, terapia online osiągają naprawdę wysoki poziom zainteresowania, dlatego Beata z najwyższą uwagą i wrażliwością, w sposób profesjonalny i w pełnym wymiarze godzin poświęca własną uwagę oraz koncentrację dla klientów poradni. Aktywność zawodowa naszego psychologa skupia się przede wszystkim na rozwoju oraz poszerzaniu zakresu usług świadczenia pomocy online. Aktywne niesienie pomocy psychologicznej, wsparcia terapeutycznego drugiemu człowiekowi, przy wykorzystaniu sieci internetowej przynosi Beacie ogromną satysfakcję osobistą i zawodową. Ta praca to jej pasja.

Beata twierdzi, że kontakt z klientem online jest niepowtarzalny. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak w bezpośredniej relacji, nasz psycholog zawsze podchodzi do każdej osoby z szacunkiem, powagą oraz zainteresowaniem. Jest niezmiennie dyskretny i nie ocenia. Za formami kontaktu, które oferuje łącze internetowe kryje się namacalny, żywy człowiek, który czuje, liczy na odpowiedź naszego psychologa oraz jego wsparcie. Beata traktuje pomoc psychologiczną online z pełną odpowiedzialnością.

Kształtując i wykorzystując własne kompetencje nasz psycholog oferuje fachową formę usług psychologicznych świadczonych zdalnie. Przykłada olbrzymią wagę do sposobu i jakości nawiązywania pierwszego kontaktu z drugim człowiekiem, który potrzebuje, poszukuje wsparcia psychologicznego online. Zdobycie zaufania klienta, wytworzenie bezpiecznej, przyjaznej atmosfery podczas trwania procesu terapeutycznego, ukierunkowanie, podtrzymanie i świadome rozbudowanie relacji jaka rodzi się pomiędzy psychologiem i klientem stanowią dla Beaty najwyższą zawodową wartość. 


Beata współpracowała z Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, który jest prowadzony przez Śląską Fundację Błękitny Krzyż w ramach projektu Ministerstwa Sprawiedliwości "Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw". Świadczyła także usługi psychologiczne w postaci indywidualnych konsultacji dla studentów  niepełnosprawnych oraz pełnosprawnych, nauczycieli akademickich w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza.


Beata prowadzi także autorskiego bloga pod adresem: bebia-psychologonline.blogspot.com


 
Wizyty w gabinecie stacjonarnym PSYCHEINTIMA w Bielsku-Białej (ul. Rynek 3/3)
można umawiać pod numerem 792 223 692.
Profil w serwisie ZNANYLEKARZ.PL.


Beata Gotkowska-Białko - ZnanyLekarz.plmgr Paulina Chojecka-Dragon


Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS).

Posiada bardzo cenne, kilkuletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej zwłaszcza dzieci, które są bardzo wymagającymi pacjentami. Paulina efektywnie pracowała w prywatnym przedszkolu na terenie Krakowa. Jej ciepłe usposobienie natychmiast tworzy, buduje bezpieczną atmosferę kontaktu terapeutycznego, co oczywiście sprzyja dalszej pracy z pacjentem, zgłębianiu problemu z jakim się zgłasza i oczywiście poszukiwaniu, odnajdywaniu trafnych i satysfakcjonujących dla niego rozwiązań.

W swojej pracy terapeutycznej interesuje ją drugi człowiek, chęć niesienia pomocy oraz zrozumienia sposobu widzenia pacjenta. Działa wielowarstwowo  , z szacunkiem, empatią oraz spokojnym spojrzeniem na problem. Zaraża owym spokojem już od pierwszego kontaktu terapeutycznego. Naturalnie, na tempo pacjenta skraca dystans i trafia w sedno określonego problemu. Spostrzegawcza, delikatna, skuteczna oraz cierpliwa.

 

 

Oferujemy Państwu swój czas, własną uwagę, zrozumienie oraz wsparcie.

 Nie oceniamy, nie osądzamy, nie bagatelizujemy, nie wymagamy.Podstawowe informacje o firmie:

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA

NIP 937-258-10-21

REGON 241045757

ul. Gorkiego 15
43-300 Bielsko-Biała

e-mail biuro@bebia.pl