Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Wideokonferencja z psychologiem

Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie wideokonferencji dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA, za pośrednictwem platformy platnosci.pl lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.
Jednak z uwagi na czas realizacji tradycyjnego przelewu uprzejmie prosimy o rezerwację spotkania w terminie niewcześniejszym niż 3-4 dni robocze od daty realizacji przelewu.

Po uregulowaniu płatności następuje rezerwacja terminu spotkania z psychologiem w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA. W momencie otrzymania potwierdzenia płatności z serwisu platnosci.pl spotkanie z psychologiem w wybranym wcześniej terminie zostaje ostatecznie potwierdzone. Na swój podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rezerwację spotkania wraz z linkiem dostępowym, dzięki któremu w wybranym przez Ciebie terminie połączysz się z psychologiem. Umożliwia to specjalna platforma VidCom, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji.

Pamiętaj aby zachować wiadomość z linkiem dostępowym. W sytuacji gdybyś taką wiadomość utracił skorzystaj z formularza w dziale kontakt, opisz sytuację a wtedy będziemy w stanie przesłać Ci wiadomość z linkiem ponownie.

Po kliknięciu w link dostępowy zostaniesz przekierowany do panelu rozmowy. Aby psycholog mógł Cię usłyszeć oraz zobaczyć konieczne będzie abyś udostępnił swój wychodzący strumień audio oraz wideo, klikając w dwa odpowiednie przyciski po lewej stronie panelu rozmowy. Zatwierdź tą operację klikając przycisk "Zezwól" ("Allow" w angielskiej wersji systemu operacyjnego).

Wideokonferencja jako forma komunikacji wymaga podłączenia do komputera odpowiednich słuchawek, mikrofonu oraz kamery internetowej.  

Wykorzystanie Wideokonferencji celem uzyskania wsparcia psychologicznego stanowi najintensywniejszą formę kontaktu z psychologiem. Psycholog jak i osoba poszukująca pomocy psychologicznej zyskuje wizualizację wzrokową oraz słuchową danej komunikacji. Otrzymujemy obraz, który umożliwia psychologowi cenną analizę zachowań niewerbalnych klienta. Zaistniałe wrażenie bezpośredniego spotkania z psychologiem (twarzą w twarz) w przypadku wykorzystania wideokonferencji jako formy kontaktu jest zdecydowanie najsilniejsze. W tym przypadku bariera geograficzna (nawet tysiące kilometrów dzielące psychologa z klientem) zostaje w pełni zredukowana.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Skype - login: ipp.bebia. Jeśli preferujesz wideokonferencję za pomocą Skype'a, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy.


<powrót