Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Czat z psychologiem


Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie prywatnego czatu dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA, za pośrednictwem platformy platnosci.pl lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.
Jednak z uwagi na czas realizacji tradycyjnego przelewu uprzejmie prosimy o rezerwację spotkania w terminie niewcześniejszym niż 3-4 dni robocze od daty realizacji przelewu.

Po uregulowaniu płatności następuje rezerwacja terminu spotkania z psychologiem w Internetowej Poradni Psychychologicznej BEBIA. W momencie otrzymania potwierdzenia płatności z serwisu platnosci.pl spotkanie z psychologiem w wybranym wcześniej terminie zostaje ostatecznie potwierdzone. Na swój podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rezerwację spotkania wraz z linkiem dostępowym, dzięki któremu w wybranym przez Ciebie terminie połączysz się z psychologiem. Umożliwia to specjalna platforma VidCom, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji.

Pamiętaj aby zachować wiadomość z linkiem dostępowym. W sytuacji gdybyś taką wiadomość utracił skorzystaj z formularza w dziale kontakt, opisz sytuację a wtedy będziemy w stanie przesłać Ci wiadomość z linkiem ponownie.

Pomoc psychologiczną, jaką można otrzymać wykorzystując wewnętrzny czat internetowy, forma komunikacji, jaką oferuje charakteryzuje się wieloma wspólnymi cechami z tradycyjną wizytą w gabinecie psychologicznym. Różnice stanowi brak wizualizacji wzrokowej oraz słuchowej. Klient posiada możliwość ukrycia się za zasłoną własnego monitora.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Gadu-Gadu - nr gg: 12836080. Jeśli preferujesz czat internetowy za pomocą Gadu-Gadu, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy.


<powrót