Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Wiadomość do psychologa


Ten rodzaj kontaktu z psychologiem umożliwia Ci specjalny system wiadomości, który jest bezpośrednio wbudowany w Twój panel klienta. Dzięki temu nie musisz korzystać ze swojej tradycyjnej poczty e-mail i narażać się, że osoba niepowołana przeczyta Twoją korespondencję z psychologiem. Jeśli jednak wolisz skorzystać z tradycyjnego e-maila oczywiście masz taką możliwość - psycholog@bebia.pl.

W celu wysłania wiadomości do psychologa konieczne jest uiszczenie opłaty zgodnej z cennikiem obowiązującym w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA za pośrednictwem platformy platnosci.pl lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.

W momencie uregulowania kwestii finansowej (zaksięgowanie wpłaty na koncie) w Twoim panelu klienta, w sekcji "Wiadomości" pojawi się okno w którym możesz  napisać swoją wiadomość do psychologa.Otrzymuje on odpowiednie powiadomienie o nowej wiadomości. 
Jeśli jednak wolisz wysłać wiadomość tradycyjną pocztą e-mail - zrób to. Psycholog będzie starał się jak najszybciej napisać do Ciebie odpowiedź i wyśle ją tą samą drogą, którą otrzymał wiadomość od Ciebie (poprzez panel klienta lub pocztę e-mail). Maksymalny czas odpowiedzi to 48 godzin.

W swojej wiadomości postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem. Nie zapomnij także opisać emocji, które tej sytuacji towarzyszą. Im więcej informacji zamieścisz w swojej wiadomości tym lepiej. Dzięki temu psycholog będzie mógł zapoznać się z Twoją sytuacją i spróbuje razem z Tobą zmierzyć się z tym problemem.
Odpowiedź psychologa będzie jak najbardziej wyczerpująca. Główny cel stanowi otrzymanie satysfakcjonującej pomocy psychologicznej przez klienta.

Dokonywanie analizy własnych doświadczeń umożliwia uzyskanie cennego dystansu wobec nich, uporządkowanie faktów, co pomaga w uzyskiwaniu równowagi emocjonalnej. Możliwość wielokrotnego wglądu w internetową korespondencję prowadzoną z psychologiem – czytanie wypowiedzi własnych bądź psychologa umożliwia bardziej obiektywne, czasami odmienne spojrzenie na problematyczną sytuację. Możemy dostrzec coś istotnego, co wcześniej nam umknęło w natłoku zajęć, emocji lub wielu innych czynników dnia codziennego a może stanowić przełom w pokonywaniu trudności życiowych.

<powrót