Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto
Jesteś tutaj: Strona główna » Jak zacząć

Jak zacząć

 

I. Załóż konto

Wypełniając formularz rejestracyjny będziesz mógł w pełni korzystać z usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA. Założenie konta jest procesem krótkim i bezpłatnym.

Po ukończeniu procesu rejestracji otrzymujesz swój indywidualny panel klienta, do którego masz wyłączny dostęp. Posiadanie własnego panelu otwiera przed Tobą następujące możliwości:
 
  •  Zarządzanie dostępnymi formami kontaktu z psychologiem
W zależności od Twoich aktualnych potrzeb oraz wymagań osobistych. Masz możliwość prowadzenia pisemnej korespondencji, czatu internetowego, rozmowy internetowej lub wideokonferencji w czasie rzeczywistym z psychologiem przy wykorzystaniu profesjonalnego komunikatora internetowego dającego gwarancję bezpieczeństwa oraz poufności treści zawartych w każdym dialogu.
  •  Zarządzanie terminologią spotkań z psychologiem
Możesz prowadzić z psychologiem pisemny dialog w postaci odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych z gwarancja otrzymania odpowiedzi w przedziale czasowym nie przekraczającym 48 godzin. Masz możliwość rezerwacji oraz brania udziału w spotkaniach z psychologiem w najbardziej odpowiadających Tobie terminach, które sam uprzednio ustalasz przy wykorzystaniu wewnętrznego oraz przejrzystego terminarza dostępności psychologa o różnych porach dnia.
  • Zarządzanie płatnościami
Przy wykorzystaniu szybkich, bezpiecznych i prostych metod regulowania kwestii finansowych za usługi oferowane w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA celem pełnego komfortu i wygody klienta. Współpracujemy z platformą PayU mogącą się pochwalić ogromnym i cennym doświadczeniem w specjalistycznych rozwiązaniach płatniczych popartym profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym, pozwalającym zaproponować Ci bezkonkurencyjny system do obsługi Twoich płatności internetowych.
  • Zarządzanie treściami informacyjnymi

    Jako właściciel indywidualnego panelu klienta w naszym serwisie posiadasz gwarancję otrzymywania wszelkich niezbędnych komunikatów i informacji zwrotnych lub jakichkolwiek powiadomień związanych w sposób bezpośredni z podjętą przez Ciebie aktywnością dotyczącą różnych form komunikowania się z psychologiem. Jesteś informowany na bieżąco o wszelkich działaniach w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA.

     

Formularz rejestracyjny

Treści informacyjne niezbędne do wypełnienia formularza rejestracyjnego w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA zostały ograniczone do minimum celem zapewnienia naszym klientom wysokiego poziomu prywatności.

Proces rejestracji polega na wypełnieniu pól tekstowych oznaczonych gwiazdką jako dane niezbędne do założenia konta w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA. Wymagane są następujące dane: imię, rok urodzenia, płeć oraz adres e-mail. Niezbędne jest także podanie własnej nazwy klienta (login), którym klient będzie się posługiwać w serwisie Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA oraz prywatnego hasła.

Pozostałe pola mają charakter opcjonalny. Możesz zarządzać własnymi danymi osobowymi wedle własnego uznania, gdyż nawet po procesie rejestracji istnieje możliwość uzupełniania oraz zmiany własnych danych w zakresie indywidualnego panelu użytkownika.

Osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych aby móc w pełni korzystać z usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA są zobowiązani do przesłania niezbędnego
oświadczenia wypełnionego przez prawnego opiekuna. Formularz jest dostępny na stronie naszego serwisu. Należy go wypełnić, złożyć podpis, wydrukować oraz wysłać na adres: Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA, ul. Gorkiego 15, 43-300 Bielsko-Biała.

Po otrzymaniu przez nas oświadczenia taka osoba, będzie mogła w pełni korzystać z wszystkich funkcji serwisu.

W przypadku chęci usunięcia konta w serwisie uprzejmie prosimy o kontakt przy wykorzystaniu formularza kontaktowego.


II. Wyślij wiadomość lub dokonaj rezerwacji spotkania z naszym psychologiem przy wykorzystaniu wbudowanego panelu klienta.

Po zalogowaniu się na swoje konto masz możliwość dokonania powyższych czynności z poziomu strony głównej oraz ze swojego panelu klienta (Zaplanuj nowe spotkanie). Formy kontaktu oraz procedura rezerwacji spotkania opisana jest w dziale
Formy kontaktu z psychologiem.


<Strona główna