Psychologia on-line
Anonimowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo Płatności

Płatności

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!                        zapomniałeś hasła? załóż konto

Formy kontaktu z psychologiem

Korzystanie ze wsparcia psychologicznego w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA umożliwia Ci elastyczne dopasowanie różnorodnych form kontaktu z psychologiem do Twoich indywidualnych potrzeb. Pomoc psychologiczną w naszej poradni możesz uzyskać w najbardziej optymalnej dla siebie formie.

Formy komunikacji z psychologiem skonstruowano na zasadzie wzajemnego uzupełniania się. Klient ma pełne prawo do wykorzystywania wszystkich dostępnych sposobów nawiązywania dialogu z psychologiem w zależności od jego aktualnego poziomu otwartości oraz gotowości wobec pozyskiwania pomocy psychologicznej. Elastyczne formy komunikacji z naszym specjalistą stwarzają możliwość budowania satysfakcjonującej relacji psycholog – klient. Możesz poznawać własnego psychologa na różnorodnych płaszczyznach podobnie jak on Ciebie. Ty decydujesz o formie komunikacji.


Dyżury w naszej poradni pełni mgr Beata Gotkowska-Białko oraz mgr Paulina Chojecka-Dragon.


WIADOMOŚĆ

Ten rodzaj kontaktu z psychologiem umożliwia Ci specjalny system wiadomości, który jest bezpośrednio wbudowany w Twój panel klienta. Dzięki temu nie musisz korzystać ze swojej tradycyjnej poczty e-mail i narażać się, że osoba niepowołana przeczyta Twoją korespondencję z psychologiem. Jeśli jednak wolisz skorzystać z tradycyjnego e-maila oczywiście masz taką możliwość - psycholog@bebia.pl.

W celu wysłania wiadomości do psychologa konieczne jest uiszczenie opłaty zgodnej z cennikiem obowiązującym w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA za pośrednictwem platformy PayU lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.

W momencie uregulowania kwestii finansowej (zaksięgowanie wpłaty na koncie) w Twoim panelu klienta, w sekcji "Wiadomości" pojawi się okno w którym możesz  napisać swoją wiadomość do psychologa. Otrzymuje on odpowiednie powiadomienie o nowej wiadomości.  Jeśli jednak wolisz wysłać wiadomość tradycyjną pocztą e-mail - zrób to. Psycholog będzie starał się jak najszybciej napisać do Ciebie odpowiedź i wyśle ją tą samą drogą, którą otrzymał wiadomość od Ciebie (poprzez panel klienta lub pocztę e-mail). Maksymalny czas odpowiedzi to 48 godzin.

W swojej wiadomości postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem. Nie zapomnij także opisać emocji, które tej sytuacji towarzyszą. Im więcej informacji zamieścisz w swojej wiadomości tym lepiej. Dzięki temu psycholog będzie mógł zapoznać się z Twoją sytuacją i spróbuje razem z Tobą zmierzyć się z tym problemem. Odpowiedź psychologa będzie jak najbardziej wyczerpująca (średnio to około 2-3 strony tekstu A4). Główny cel stanowi otrzymanie satysfakcjonującej pomocy psychologicznej przez klienta.

Dokonywanie analizy własnych doświadczeń umożliwia uzyskanie cennego dystansu wobec nich, uporządkowanie faktów, co pomaga w uzyskiwaniu równowagi emocjonalnej. Możliwość wielokrotnego wglądu w internetową korespondencję prowadzoną z psychologiem – czytanie wypowiedzi własnych bądź psychologa umożliwia bardziej obiektywne, czasami odmienne spojrzenie na problematyczną sytuację. Możemy dostrzec coś istotnego, co wcześniej nam umknęło w natłoku zajęć, emocji lub wielu innych czynników dnia codziennego a może stanowić przełom w pokonywaniu trudności życiowych.


CZAT INTERNETOWY

Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie prywatnego czatu dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA, za pośrednictwem platformy PayU lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi. Jednak z uwagi na czas realizacji tradycyjnego przelewu uprzejmie prosimy o rezerwację spotkania w terminie niewcześniejszym niż 3-4 dni robocze od daty realizacji przelewu.

Po uregulowaniu płatności następuje rezerwacja terminu spotkania z psychologiem w Internetowej Poradni Psychychologicznej BEBIA. W momencie otrzymania potwierdzenia płatności z serwisu PayU spotkanie z psychologiem w wybranym wcześniej terminie zostaje ostatecznie potwierdzone. Na swój podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rezerwację spotkania wraz z linkiem dostępowym, dzięki któremu w wybranym przez Ciebie terminie połączysz się z psychologiem. Umożliwia to specjalna platforma VidCom, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji.

Pamiętaj aby zachować wiadomość z linkiem dostępowym. W sytuacji gdybyś taką wiadomość utracił skorzystaj z formularza w dziale kontakt, opisz sytuację a wtedy będziemy w stanie przesłać Ci wiadomość z linkiem ponownie.

Pomoc psychologiczną, jaką można otrzymać wykorzystując wewnętrzny czat internetowy, forma komunikacji, jaką oferuje charakteryzuje się wieloma wspólnymi cechami z tradycyjną wizytą w gabinecie psychologicznym. Różnice stanowi brak wizualizacji wzrokowej oraz słuchowej. Klient posiada możliwość ukrycia się za zasłoną własnego monitora.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Gadu-Gadu - nr gg: 12836080. Jeśli preferujesz czat internetowy za pomocą Gadu-Gadu, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Skype - login: ipp.bebia. Jeśli preferujesz rozmowę za pomocą Skype'a, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy. 
ROZMOWA INTERNETOWA

Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie rozmowy internetowej dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA, za pośrednictwem platformy PayU lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.
Jednak z uwagi na czas realizacji tradycyjnego przelewu uprzejmie prosimy o rezerwację spotkania w terminie niewcześniejszym niż 3-4 dni robocze od daty realizacji przelewu.

Po uregulowaniu płatności następuje rezerwacja terminu spotkania z psychologiem w Internetowej Porani Psychologicznej BEBIA. W momencie otrzymania potwierdzenia płatności z serwisu PayU, spotkanie z psychologiem w wybranym wcześniej terminie zostaje ostatecznie potwierdzone. Na swój podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rezerwację spotkania wraz z linkiem dostępowym, dzięki któremu w wybranym przez Ciebie terminie połączysz się z psychologiem. Umożliwia to specjalna platforma VidCom, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji.

Pamiętaj aby zachować wiadomość z linkiem dostępowym. W sytuacji gdybyś taką wiadomość utracił skorzystaj z formularza w dziale kontakt, opisz sytuację a wtedy będziemy w stanie przesłać Ci wiadomość z linkiem ponownie.

Po kliknięciu w link dostępowy zostaniesz przekierowany do panelu rozmowy. Aby psycholog mógł Cię usłyszeć konieczne będzie abyś udostępnił swój wychodzący strumień audio, klikając w odpowiedni przycisk po lewej stronie panelu rozmowy. Zatwierdź tą operację klikając przycisk "Zezwól" ("Allow" w angielskiej wersji systemu operacyjnego).

Internetowa rozmowa jako forma komunikacji wymaga podłączenia do komputera odpowiednich słuchawek, mikrofonu bez potrzeby obecności kamery internetowej. 

Tego rodzaju forma kontaktu z psychologiem umożliwia klientowi otrzymanie natychmiastowej informacji zwrotnej po uprzedniej wypowiedzi własnej na określony temat. Klient może otrzymać wsparcie psychologiczne w sposób bardziej bezpośredni. Spotkanie odbywa się w formie głosowego dialogu internetowego bez udziału obrazu.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Skype - login: ipp.bebia. Jeśli preferujesz rozmowę za pomocą Skype'a, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy.


WIDEOKONFERENCJA

Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie wideokonferencji dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA, za pośrednictwem platformy PayU lub tradycyjnego przelewu, który możesz wydrukować (w 4 egzemplarzach) i opłacić na poczcie lub w banku. Druk przelewu zostanie automatycznie wypełniony wcześniej podanymi danymi.
Jednak z uwagi na czas realizacji tradycyjnego przelewu uprzejmie prosimy o rezerwację spotkania w terminie niewcześniejszym niż 3-4 dni robocze od daty realizacji przelewu.

Po uregulowaniu płatności następuje rezerwacja terminu spotkania z psychologiem w Internetowej Poradni Psychologicznej BEBIA. W momencie otrzymania potwierdzenia płatności z serwisu PayU spotkanie z psychologiem w wybranym wcześniej terminie zostaje ostatecznie potwierdzone. Na swój podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rezerwację spotkania wraz z linkiem dostępowym, dzięki któremu w wybranym przez Ciebie terminie połączysz się z psychologiem. Umożliwia to specjalna platforma VidCom, która gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przesyłanych informacji.

Pamiętaj aby zachować wiadomość z linkiem dostępowym. W sytuacji gdybyś taką wiadomość utracił skorzystaj z formularza w dziale kontakt, opisz sytuację a wtedy będziemy w stanie przesłać Ci wiadomość z linkiem ponownie.

Po kliknięciu w link dostępowy zostaniesz przekierowany do panelu rozmowy. Aby psycholog mógł Cię usłyszeć oraz zobaczyć konieczne będzie abyś udostępnił swój wychodzący strumień audio oraz wideo, klikając w dwa odpowiednie przyciski po lewej stronie panelu rozmowy. Zatwierdź tą operację klikając przycisk "Zezwól" ("Allow" w angielskiej wersji systemu operacyjnego).

Wideokonferencja jako forma komunikacji wymaga podłączenia do komputera odpowiednich słuchawek, mikrofonu oraz kamery internetowej.  

Wykorzystanie Wideokonferencji celem uzyskania wsparcia psychologicznego stanowi najintensywniejszą formę kontaktu z psychologiem. Psycholog jak i osoba poszukująca pomocy psychologicznej zyskuje wizualizację wzrokową oraz słuchową danej komunikacji. Otrzymujemy obraz, który umożliwia psychologowi cenną analizę zachowań niewerbalnych klienta. Zaistniałe wrażenie bezpośredniego spotkania z psychologiem (twarzą w twarz) w przypadku wykorzystania wideokonferencji jako formy kontaktu jest zdecydowanie najsilniejsze. W tym przypadku bariera geograficzna (nawet tysiące kilometrów dzielące psychologa z klientem) zostaje w pełni zredukowana.

Istnieje możliwość kontaktu z psychologiem przy wykorzystaniu komunikatora Skype - login: ipp.bebia. Jeśli preferujesz wideokonferencję za pomocą Skype'a, po uiszczeniu opłaty poinformuj nas o tym wykorzystując formularz kontaktowy.


<strona główna